Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac
Skúšobný tréning

Premýšľate nad tým, či je Moje fitko pre Vás to pravé?
Zaregistrujte sa na skúšobný tréning,
ktorý je úplne ZDARMA.

Registrovať sa

Kruhový tréning


Kruhový tréning je jednou z foriem intenzívneho intervalového tréningu (tzv. HIIT), ktorý podľa najnovších štúdií pôsobí najefektívnejšie, ako pri redukcii hmotnosti, tak aj pri naberaní kondície.

V Mojom Fitku cvičíme na hydraulických strojoch, ktoré pôsobia v oboch smeroch, a tým pádom precvičíme súčasne protiľahlé svalové partie, čím sa cvičenie stáva ešte efektívnejšie. V 30 sekundových intervaloch sa cvičenie na strojoch strieda s cvičením na medzistaniciach, na ktorých sa môžeme venovať ako celému telu, tak aj výlučne vami preferovaným partiám, čím vám zase garantujeme individuálny prístup a cvičenie, vhodné naozaj pre každú z nás. Výhodou kruhového tréningu v Mojom Fitku je, že môžete prísť kedykoľvek počas otváracej doby a zapojiť sa do tréningu.

Vďaka intenzívnemu tempu stačia už 3 kruhy na to, aby sme precvičili celé telo a naštartovali spaľovanie tuku, ktoré bude pokračovať aj niekoľko hodín po ukončení cvičenia. 

Navyše do nášho kruhu zapájame aj skupinové cvičenia, ktoré robia cvičenie ešte motivujúcejšie a zábavnejšie !